unknown-viewport
01

Компанія

SANDI+ - провідна в Україні компанія на ринку сантехніки, теплотехніки та водопостачання, яка має власну Корпоративну Культуру.

Вже майже 20 років ми щоденно слідкуємо за трендами в галузі, дізнаємося потреби споживачів та доставляємо на територію нашої держави якісну продукцію, адже орієнтація на споживача є пріоритетом в роботі кожного співробітника компанії.

У нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, а атмосфера в офісі сприяє генеруванню ідей, спільної відповідальності та розвитку професійного потенціалу. Ми не будуємо бізнес, ми будуємо організацію, яка будує бізнес!

02

Бачення

Ми створюємо платформу, де працюють і взаємодіють кращі з кращих, де найамбітніший план - це реальність, де кожен може себе знайти та реалізувати в професійному плані на всі 120% і отримати при цьому не тільки моральне задоволення, але й матеріальну винагороду, для того, щоб досягти своїх життєвих цілей і втілити в реальність свої мрії.

«Єдине домінуюче завдання в житті - знайти свою справу та виконати її» - людей саме з таким мисленням ми бачимо в SANDI+!

03

Місія

Місія компанії SANDI+ звучить так: «Створюємо бездоганний продукт для споживача!» Вона відображає сутність нашої компанії, нашого духу та нашої моралі, так як весь колектив щодня працює над тим, щоб стати КОМПАНІЄЮ НОМЕР 1!

«Бездоганний продукт» - це фраза, яка говорить про те, що кожен співробітник, кожен відділ SANDI+ прагне виконувати свою справу бездоганно. І у своїй команді ми бачимо тільки тих людей, які здатні на це!

04

Цінності

Робота компанії SANDI+ ґрунтується на 8 цінностях, які є невід’ємною складовою роботи в компанії:

 1. Орієнтація на споживача
 2. Кращі ідеї
 3. Робота в команді
 4. Об'єктивна критика
 5. Безперервне вдосконалення
 6. Результат екстра-класу
 7. Гроші як критерій ефективності та результативності
 8. Лідерство
05

Професійний розвиток

Кожен співробітник компанії є відмінним професіоналом у своїй справі, але при цьому знає куди рости і прагне досягти результату екстра-класу.

Кожен з нас знає: якщо безперервно вдосконалюватися, бути командним «гравцем», висувати кращі ідеї і реалізувати їх - зростання в компанії гарантовано!

Ми в SANDI+ прагнемо розвиватися як професійно, так і особистісно, а компанія всіляко цьому сприяє. За останні три роки співробітники SANDI+:

 • Закінчили одну з найкращих бізнес-шкіл в Україні, Міжнародний інститут бізнесу, за програмою MBA
 • Прослухали 112 онлайн-курсів
 • Відвідали 60 освітніх офлайн-заходів
 • Прочитали 2,5 млн сторінок бізнес-літератури

Проте, крім цього, щоб презентувати і партнерам компанії, і кінцевим споживачам бездоганний продукт, щоденно ми детально вивчаємо продукцію, яку постачаємо, та продукцію, яка представлена на сантехнічному ринку у світовому масштабі.

А ще ми щодня працюємо над тим, щоб SANDI+ була кращою компанією в Україні та легко адаптувалася до будь-яких ринкових умов!

06

Команда